Iskra THT 8866 вертикален тостер

895.00 МКД
Бренд: Iskra
Код на артикл: THT8866
Достапно: Достапно
Димензии

Преглед

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz• Моќност: 600W-750W (макс)• за два леба• 5 степени за регулација на печење• Отстранлива фиока за трошки• Лесно управување• Стоп копче• простор за складирање на кабелот

Достапни опции

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz

• Моќност: 600W-750W (макс)

• за два леба

• 5 степени за регулација на печење

• Отстранлива фиока за трошки

• Лесно управување

• Стоп копче

• простор за складирање на кабелот

• гумени стапала

• Димензии на кутијата (во мм): 270 (Д) x 152 (Ш) x 176 (V)

• Нето тежина: 0,76 кг

Гаранција: 2 Години