Iskra T-8809A Електричен бокал

995.00 МКД
Бренд: Iskra
Код на артикл: T-8809A
Достапно: Достапно
Димензии

Преглед

Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Влезна моќност: 1850-2200W Волумен: 1.7 LСкриен грејач, Филтер за вода Вклучување и исклучување Двострана скала за ниво на водаТроен безбедносен системГаранција: 2 Години

Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Влезна моќност: 1850-2200W Волумен: 1.7 L

Скриен грејач,

Филтер за вода

Вклучување и исклучување

Двострана скала за ниво на вода

Троен безбедносен систем

Гаранција: 2 Години