Iskra T-809i Електричен бокал

1,099.00 МКД
Бренд: Iskra
Код на артикл: T-809i
Достапно: Достапно
Димензии

Преглед

Волтажа :220-240V~50/60HzЈачина: 1850-2200W (max)Капацитет : 1.7 LКопче за отворање на капакотСкриен греачФилтер за водаOn/off копчеДвострана скала за ниво на вода Ротирачка база - 360°Троен ...

Волтажа :220-240V~50/60Hz

Јачина: 1850-2200W (max)

Капацитет : 1.7 L

Копче за отворање на капакот

Скриен греач

Филтер за вода

On/off копче

Двострана скала за ниво на вода Ротирачка база - 360°

Троен безбедносен систем:

- заштита од прегревање

- автоматско исклучување при отстранување од базата

- автоматско исклучување кога ќе се достигне точка на вриење

- Нето тежина: 0,93 kg

Гаранција: 2 Години