Iskra SW-218-GR Рачен стапен блендер

795.00 МКД
Бренд: Iskra
Код на артикл: SW218
Достапно: Достапно
Димензии

Преглед

Одличен, лесен, пренослив и практичен рачен стапен блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни.Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приг...

Одличен, лесен, пренослив и практичен рачен стапен блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни.

Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење. 

Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др.


Моќност: 250W (максимално)

Напон: 220-240v -50/60 Hz

2 брзини на прилагодување

Сечила од нерѓосувачки челик

Ергономски облик

Гаранција: 2 Години