ISKRA ПЕГЛА НА ПАРЕА SL-2088A

1,199.00 МКД
Бренд: Iskra
Код на артикл: SL-2088A
Достапно: Достапно
Димензии

Преглед

Моќност: 2000W Напон: 220-240V, 50HzКапацитет на канистерот за вода: 200 ml Керамичка површинаИспуштање на пареа- вертикално- нормално: 8-15 g/min- интензивно: 0.3-0.8 g/tlak• прскање вода  • термоста...

Моќност: 2000W Напон: 220-240V, 50Hz

Капацитет на канистерот за вода: 200 ml Керамичка површина

Испуштање на пареа

- вертикално

- нормално: 8-15 g/min

- интензивно: 0.3-0.8 g/tlak

• прскање вода  • термостат

• функција - самочистење

• димензии: 260x113x146 mm (V x Š x D)

• тежина: 0.9 kg  • должина на ел. кабел: 1.9 m

Гаранција: 2 Години