ISKRA Пегла на пареа SL-2077A

999.00 МКД
Бренд: Iskra
Код на артикл: SL-2077A
Достапно: Достапно
Димензии

Преглед

Моќност: 1800W Напон: 220-240V, 50HzКапацитет на канистерот за вода: 220ml Керамичка површина

Моќност: 1800W Напон: 220-240V, 50Hz

Капацитет на канистерот за вода: 220ml Керамичка површина
Испуштање на пареа
- вертикалнo
- нормално: 8-15 g/min
- интензивно: 0.3-0,8 g/tlak Прскање вода
Прилагодлив термостат Функција - самочистење Мерица
Димензии: 295x120x162 mm (ДхШхВ) Тежина: 0,93 kg
Должина на ел. кабел: 1.9 m

Гаранција: 2 Години