Iskra S1 миксер

1,350.00 МКД
Бренд: Iskra
Код на артикл: S1
Достапно: Достапно
Димензии

Преглед

Напон: 230V ~ 50 Hz Моќност: 150-200 W (макс.) 5 брзиниСилен, тивок и лесенНамотување на кабелот кон апаратотЕргономски дизајнирано куќиште изработено од отпорнa пластикаГаранција: 2 Години...

Напон: 230V ~ 50 Hz Моќност: 150-200 W (макс.) 5 брзини

Силен, тивок и лесен

Намотување на кабелот кон апаратот

Ергономски дизајнирано куќиште изработено од отпорнa пластика

Гаранција: 2 Години