Последни додадени

All In One PC Lenovo A340-22ICK i5-9400T 8GB/1TB/21.5" FullHD Touch/Cam/KB+Mouse/

36,500.00 МКД

Processor: Intel® Core™ i5-9400T 9M Cache, up to 3.40 GHz Display : 21.5" FHD (1920x1080) LED backlight, anti-glare, borderless, 16:9 aspect ratio, 250 nits, Multi-touch (10-point), Advanced In-Ce..

Desktop PC HP 290 G2 MT i3-8100 4GB/256GB SSD/DVDRW/Kb+Mouse

20,400.00 МКД

Processor Intel® Core™ i3-8100 6M Cache, 3.60 GHz Chipset : Intel® H370 Memory: 4 GB DDR4-2666 SDRAM (1 X 4 GB) Graphics: Integrated Intel® UHD Graphics 630 Storage: 256 GB PCIe® NVMe™ SSD Opti..

Iskra CJ-8005-LI цедалка

799.00 МКД

• напон: 220-240V~50/60Hz• јачина: 40W• сад: 0.7L• мерна скала• 2 додатоци за цедење• вртење во 2 страни• капак• гумирани ногарки• едноставно за чистење• Димензии (mm): 158 x 158 x 210• Нето тежина: 0..

Iskra JF-P208 Електричен бокал

899.00 МКД

Волтажа :220-240V~50/60HzЈачина: 1850-2200W (max)Капацитет : 1.7 LКопче за отворање на капакотСкриен греач од нерѓосувачки челикОтстранлив филтер за водаСветлечко On/off копче Двострана скала за ниво ..

Iskra SM-2 BL мини тостер

990.00 МКД

Моќност: 800W;Нелепливи плочки;Светлосен индикатор;Изолирана горна површина за заштита од висока температура;Боја: црна;Гаранција: 2 Години..

Пред-резервација

TV Sony KDL-32WE615 32" HD LED HDR/HDMIx2/USBx2/LAN/DVB-T

19,690.00 МКД

Model : KDL32WE615 Display: 31.5 in, IPS, Edge LED, 1366 x 768 pixels. Viewing angles (H/V): 178 ° / 178 ° Refresh rate: 50 Hz / 60 Hz. Frame interpolation: 400 XR (Motionflow XR) Connection :..

Iskra HB 02 S Рачен стапен блендер / пасатор

1,395.00 МКД

Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни.Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење. Пригответе вкусни каш..

Се прикажуваат 1 до 7 од 7 (1 Страни)