Iskra MG-2 WH мини тостер

990.00 МКД
Бренд: Iskra
Код на артикл: MG-2 WH
Достапно: Достапно
Димензии

Преглед

Моќност: 800W;Нелепливи плочки; Светлосен индикатор;Изолирана горна површина за заштита одвисока температура;Боја: бела;Гаранција: 2 Години...

Моќност: 800W;

Нелепливи плочки; Светлосен индикатор;

Изолирана горна површина за заштита од

висока температура;

Боја: бела;

Гаранција: 2 Години