Iskra KL1808 Електричен Бокал

1,199.00 МКД
Бренд: Iskra
Код на артикл: KL1808
Достапно: Достапно
Димензии

Преглед

Влезна моќност: 1800W (макс) Волумен: 2.0 LКуќиште од нерѓосувачки челик Скриен грејач, Филтер за водаВклучување и исклучување, Индикатор Троен безбедносен систем:заштита од прегревање, автоматски и...

Влезна моќност: 1800W (макс) Волумен: 2.0 L

Куќиште од нерѓосувачки челик

Скриен грејач,

Филтер за вода

Вклучување и исклучување,

Индикатор Троен безбедносен систем:

заштита од прегревање,

автоматски исклучување при отстранување од базата,

автоматско исклучување кога ќе се достигне точка на вриење

Гаранција: 2 Години