Iskra JF-P208 Електричен бокал

899.00 МКД
Бренд: Iskra
Код на артикл: JF-P208
Достапно: Достапно
Димензии

Преглед

Волтажа :220-240V~50/60HzЈачина: 1850-2200W (max)Капацитет : 1.7 LКопче за отворање на капакотСкриен греач од нерѓосувачки челикОтстранлив филтер за водаСветлечко On/off копче Двострана скала з...

Волтажа :220-240V~50/60Hz

Јачина: 1850-2200W (max)

Капацитет : 1.7 L

Копче за отворање на капакот

Скриен греач од нерѓосувачки челик

Отстранлив филтер за вода

Светлечко On/off копче Двострана скала за ниво на вода Ротирачка база - 360°

- заштита од прегревање

- автоматско исклучување при отстранување од базата

- автоматско исклучување кога ќе се достигне точка на вриење

Нето тежина: 0,98 kg

Гаранција: 2 Години