Iskra HB 02 S Рачен стапен блендер / пасатор

1,395.00 МКД
Бренд: Iskra
Код на артикл: HB02
Достапно: Достапно
Димензии

Преглед

Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни.Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење. Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно...

Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни.

Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење. 

Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др.


Моќност: 400W (максимално)

Напон: 220-240v -50/60 Hz

2 брзини на прилагодување

Нерѓосувачки челик копје

Сечила од нерѓосувачки челик

Егргономична форма

Сад за мерење 800m

Гаранција: 2 Години