Iskra HB 01 Рачен стапен блендер / пасатор

999.00 МКД
Бренд: Iskra
Код на артикл: HB01
Достапно: Достапно
Димензии

Преглед

Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни.Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење. П...
Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни.
Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење. 
Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др.


Моќност: 200W (максимално)

Напон: 220-240v -50/60 Hz
2 брзини на прилагодување
Нерѓосувачки челик
Сечила од нерѓосувачки челик
Ергономична форма


Гаранција: 2 Години