Iskra CM 108 Кафемат за кафе

1,395.00 МКД
Бренд: Iskra
Код на артикл: CM108
Достапно: Достапно
Димензии

Преглед

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz• Моќност: 800 W• резервоар за вода: 1.25l• Греач за задржување на топлина• кафе филтер што може да се мие• Обележување на нивото на водата• Стаклен бокал за кафе• До 10...

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz

• Моќност: 800 W

• резервоар за вода: 1.25l

• Греач за задржување на топлина

• кафе филтер што може да се мие

• Обележување на нивото на водата

• Стаклен бокал за кафе

• До 10 шољи кафе