Iskra CJ-8020-BL цедалка

1,099.00 МКД
Бренд: Iskra
Код на артикл: CJ-8020-BL
Достапно: Достапно
Димензии

Преглед

• напон: 220-240V~50/60Hz• јачина: 40W• сад: 1.2L• мерна скала• 2 додатоци за цедење• вртење во 2 страни• контролна LED сијалица• капак• гумирани ногарки• куќиште од нерѓосувачки челик...

• напон: 220-240V~50/60Hz

• јачина: 40W

• сад: 1.2L

• мерна скала

• 2 додатоци за цедење

• вртење во 2 страни

• контролна LED сијалица

• капак

• гумирани ногарки

• куќиште од нерѓосувачки челик

• едноставно за употреба и користење

• Димензии (mm): 210 x 165 x 253

• Нето тежина: 0,85 kg       

• Бруто тежина: 1,06 kg

Гаранција: 2 Години