Smoothie maker

Smoothie maker

Iskra HY 1302 Smoothie maker

1,555.00 МКД

Одличен, лесен, пренослив и практичен smoothie makerНапон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Моќност: 200-300 W волумен на контејнер: 0.6L пренослива чаша со отворЕфикасно сечило од нерѓосувачки челик, Лесно се чи..

Се прикажуваат 1 до 1 од 1 (1 Страни)