Електрични бокали

Електрични бокали

Iskra JF-P208 Електричен бокал

899.00 МКД

Волтажа :220-240V~50/60HzЈачина: 1850-2200W (max)Капацитет : 1.7 LКопче за отворање на капакотСкриен греач од нерѓосувачки челикОтстранлив филтер за водаСветлечко On/off копче Двострана скала за ниво ..

Iskra KL1808 Електричен Бокал

1,199.00 МКД

Влезна моќност: 1800W (макс) Волумен: 2.0 LКуќиште од нерѓосувачки челик Скриен грејач, Филтер за водаВклучување и исклучување, Индикатор Троен безбедносен систем:заштита од прегревање, автоматски иск..

Iskra T-809i Електричен бокал

1,099.00 МКД

Волтажа :220-240V~50/60HzЈачина: 1850-2200W (max)Капацитет : 1.7 LКопче за отворање на капакотСкриен греачФилтер за водаOn/off копчеДвострана скала за ниво на вода Ротирачка база - 360°Троен безбеднос..

Iskra T-8809A Електричен бокал

995.00 МКД

Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Влезна моќност: 1850-2200W Волумен: 1.7 LСкриен грејач, Филтер за вода Вклучување и исклучување Двострана скала за ниво на водаТроен безбедносен системГаранција: 2 Години..

Се прикажуваат 1 до 4 од 4 (1 Страни)